KO-A00010
Antyczna Srebrna Jasny Farba Proszkowa Poliestrowa Gruba Struktura KO-A00010
Poprzedni
Następny
KO-A00010
Antyczna Srebrna Jasny Farba Proszkowa Poliestrowa Gruba Struktura KO-A00010

Antyczna Srebrna Jasny Farba Proszkowa Poliestrowa Gruba Struktura KO-A00010

Farba proszkowa poliestrowa zewnętrzna

655,59 zł /15kg (43,71 zł/kg)
Brutto
533,00 zł /15kg (35,53 zł/kg)
Netto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 655,59 zł (brutto)
Dostępne "od ręki" realizacja 1-2 dni robocze

Sprzedaż

Ostateczny kolor i wygląd powłoki finalnego produktu może się różnić w zależności od techniki aplikacji, rodzaju malowanych elementów i grubości powłoki. Zaleca się przeprowadzić próbne wymalowania.

CHARAKTERYSTYKA

Farba proszkowa oparta na żywicy epoksydowej i poliestrowej. Zawiera dodatek pigmentów metalicznych/perłowych. W podwyższonej temperaturze farba proszkowa topi się, utwardza i tworzy ostateczną powłokę z efektem antycznym

ZASTOSOWANIE

farby poliestrowe przeznaczone są do ochronno-dekoracyjnego malowania elementów metalowych, narażonych na działanie warunków atmosferycznych, takich jak wilgoć, ciepło i promieniowanie UV. Można je stosować do malowania elementów użytkowanych na zewnątrz, takich jak np.: maszyny rolnicze, narzędzia ogrodnicze, inne urządzenia i maszyny, bramy i ogrodzenia, rowery itp. 

WŁAŚCIWOŚCI

Farby dają powłoki o wysokich walorach estetycznych – efekt grubej struktury-efekt antyczny, charakteryzujące się dobrą rozlewnością, odpornością mechaniczną oraz antykorozyjną.

DANE TECHNICZNE

Nanoszenie KORONA
Stopień połysku (60°)  gruba struktura
Wydajność 3-5 m²/kg w zależności od grubości naniesienia
Czas utwardzania

10-25 min./180°C (temperatura metalu)

9-15 min./190°C (temperatura metalu)

7-12 min./200°C (temperatura metalu)

Opakowania

20kg

ŚRODKI OSTROŹNOŚCI

Farba proszkowa nie jest klasyfikowana jako substancja łatwopalna, ale z powietrzem jej pyły mogą tworzyć mieszaninę wybuchową, która w razie dostarczenia odpowiedniej energii wybuchnie. Najniższa wartość wybuchowości dla proszkowych farb poliestrowych wynosi ok. 80 g/m3 (Bundesanstalt Für Materialprufüng). Wentylacja w kabinie malarskiej powinna być taka, ażeby stężenie proszku w powietrzu było niższe niż 50% najniższej wartości wybuchowości. W obliczeniach stężenia proszku w kabinie, proszek naniesiony na elementy nie jest brany pod uwagę. W celu uniknięcia wyładowania proszku w kabinie, w sąsiedztwie przestrzeni pracującej szybkość przepływu powietrza w aparaturze kabinowej nie może spaść poniżej 0,5 m/s. Lakiernik nanoszący pokrycia powinien mieć maskę przeciwpyłową i okulary ochronne. Każde zabrudzenie skóry proszkiem powinno być zmywane wodą z mydłem. 

AKZO
KO-A00010

Parametry

Powłoka
Antyczna
Gruba Struktura
Kolor
Srebrny
Czas realizacji
Dostępne "od ręki" realizacja 1-2 dni robocze
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Wczytywanie...