Transparent Brązowy Farba Proszkowa Poliestrowa Wysoki Połysk KO-N0013
Transparent Brązowy Farba Proszkowa Poliestrowa Wysoki Połysk KO-N0013
KO-N0013
Poprzedni
Następny
Transparent Brązowy Farba Proszkowa Poliestrowa Wysoki Połysk KO-N0013
Transparent Brązowy Farba Proszkowa Poliestrowa Wysoki Połysk KO-N0013
KO-N0013

Transparent Brązowy Farba Proszkowa Poliestrowa Wysoki Połysk KO-N0013

Farba proszkowa poliestrowa zewnętrzna, ZALECANY PODKŁAD CHROM LUB SREBRNY METALICZNY:

CHROM

SREBRO

1 120,53 zł /25kg (44,82 zł/kg)
Brutto
911,00 zł /25kg (36,44 zł/kg)
Netto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 120,53 zł (brutto)
Dostępne "od ręki" realizacja 1-2 dni robocze

Sprzedaż

Ostateczny kolor i wygląd powłoki finalnego produktu może się różnić w zależności od techniki aplikacji, rodzaju malowanych elementów i grubości powłoki. Zaleca się przeprowadzić próbne wymalowania.

CHARAKTERYSTYKA

Transparent brązowy jest farbą proszkową opartą na żywicy poliestrowej, która dzięki zastosowaniu specjalnego utwardzacza jest wolna od TGIC. W podwyższonej temperaturze farba proszkowa topi się, utwardza i tworzy ostateczną powłokę. 

ZASTOSOWANIE

Transparent nadaje się do pokrywania wyrobów w przemyśle metalowym, wymagających powłoki odpornej na warunki atmosferyczne oraz takiej, która nie żółknie przy ekspozycji na wysoką temperaturę lub promienie UV. Przykładami zastosowania są konstrukcje przeznaczone do stałej ekspozycji w warunkach zewnętrznych.

WŁAŚCIWOŚCI

Transparent daje powłokę odporną mechanicznie i chemicznie, o dobrych własnościach antykorozyjnych. Powłoka zachowuje trwałość koloru i połysku nawet w warunkach zewnętrznych.

ZALECENIA

ZALECANY PODKŁAD CHROM LUB SREBRNY METALICZNY:

https://koloryoli.pl/farby-proszkowe/828-1512-weneckie-lustro-farba-proszkowa-poliuretanowa-chrom-gladki-polysk-ko-00146-3740767898492.html#/3-sprzedaz-detaliczna_1kg

https://koloryoli.pl/farby-proszkowe/827-1510-srebrny-metalik-2-farba-proszkowa-poliestrowa-gladki-polmat-7008127871513.html#/3-sprzedaz-detaliczna_1kg

DANE TECHNICZNE

Nanoszenie TRIBO i KORONA
Stopień połysku (60°)  WYSOKI POŁYSK (100%) 
Wydajność 6 - 10 m²/kg w zależności od grubości naniesienia
Czas utwardzania

10-25 min./180°C (temperatura metalu)

9-15 min./190°C (temperatura metalu)

7-12 min./200°C (temperatura metalu)

Opakowania

20kg

ŚRODKI OSTROŹNOŚCI

Farba proszkowa jest substancją niepalną, ale z powietrzem może tworzyć mieszaninę wybuchową, która w razie dostarczenia odpowiedniej energii wybuchnie. Najniższa wartość wybuchowości dla proszkowych farb poliestrowych wynosi ok. 80 g/m3 (Bundesanstalt Für Materialprufüng). Wentylacja w kabinie malarskiej powinna być taka, ażeby stężenie proszku w powietrzu było niższe niż 50% najniższej wartości wybuchowości. W obliczeniach stężenia proszku w kabinie, proszek naniesiony na elementy nie jest brany pod uwagę. W celu uniknięcia wyładowania proszku w kabinie, w sąsiedztwie przestrzeni pracującej szybkość przepływu powietrza w aparaturze kabinowej nie może spaść poniżej 0,5 m/s. Lakiernik nanoszący pokrycia powinien mieć maskę przeciwpyłową i okulary ochronne. Każde zabrudzenie skóry proszkiem powinno być zmywane wodą z mydłem.

SPOSÓB STOSOWANIA

Przygotowanie powierzchni

Powierzchnie stalowe zimnowalcowane: Odtłuszczanie w oparach trichloroetylenu lub w kąpieli alkalicznej. Fosforanowanie cynkowe zalecane przy wystawianiu na działanie warunków zewnętrznych.

Powierzchnie aluminiowe: Odtłuszczanie np. w kąpieli alkalicznej. Powierzchnie narażone na działanie czynników atmosferycznych należy także poddać chromianowaniu.

Przechowywanie

Farby proszkowe należy przechowywać w chłodnym i suchym środowisku, maksymalnie w 25 ° C. Należy zachować szczególną ostrożność w ciepłej porze roku. Należy unikać przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i grzejników w ciężarówkach i magazynach. Nie przechowywać w bezpośrednim nasłonecznieniu. zalecana data trwałości farby przechowywanej zgodnie z instrukcją znajduje się na etykiecie opakowania.

KOLORYOLI
KO-N0013

Parametry

Powłoka
Gładka
Superpołysk
Kolor
Transparentny
Czas realizacji
Dostępne "od ręki" realizacja 1-2 dni robocze
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Wczytywanie...