RAL 7043 Farba Proszkowa Poliestrowa Kolor Szary Ciemny Gruba Struktura KO-A00178

Farba proszkowa poliestrowa zewnętrzna

583,02 zł /20kg (29,15 zł/kg)
Brutto
474,00 zł /20kg (23,70 zł/kg)
Netto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 583,02 zł (brutto)
Dostępne "od ręki" realizacja 1-2 dni robocze

Sprzedaż

Ostateczny kolor i wygląd powłoki finalnego produktu może się różnić w zależności od techniki aplikacji, rodzaju malowanych elementów i grubości powłoki. Zaleca się przeprowadzić próbne wymalowania.

CHARAKTERYSTYKA

Farba proszkowa oparta na żywicy poliestrowej, a dzięki zastosowaniu specjalnego utwardzacza jest wolna od TGIC. W podwyższonej temperaturze proszek topi się, utwardza i tworzy ostateczną powłokę farby.

ZASTOSOWANIE

Farba proszkowa do zastosowań w architekturze, przeznaczoną na panele i profile aluminiowe. Farby charakteryzują się znakomitą odpornością na światło oraz warunki pogodowe.

WŁAŚCIWOŚCI

Uzyskane powłoki charakteryzują się wysokimi walorami estetycznymi oraz doskonałymi właściwościami mechanicznymi, oraz zapewniają odpowiednią ochronę antykorozyjną .

DANE TECHNICZNE

Nanoszenie TRIBO i KORONA
Stopień połysku (60°)  gruba struktura
Wydajność 6-10 m²/kg w zależności od grubości naniesienia
Czas utwardzania

10-25 min./180°C (temperatura metalu)

9-15 min./190°C (temperatura metalu)

7-12 min./200°C (temperatura metalu)

Opakowania

20kg

ŚRODKI OSTROŹNOŚCI

Farba proszkowa nie jest klasyfikowana jako substancja łatwopalna, ale z powietrzem jej pyły mogą tworzyć mieszaninę wybuchową, która w razie dostarczenia odpowiedniej energii wybuchnie. Najniższa wartość wybuchowości dla proszkowych farb poliestrowych wynosi ok. 80 g/m3 (Bundesanstalt Für Materialprufüng). Wentylacja w kabinie malarskiej powinna być taka, ażeby stężenie proszku w powietrzu było niższe niż 50% najniższej wartości wybuchowości. W obliczeniach stężenia proszku w kabinie, proszek naniesiony na elementy nie jest brany pod uwagę. W celu uniknięcia wyładowania proszku w kabinie, w sąsiedztwie przestrzeni pracującej szybkość przepływu powietrza w aparaturze kabinowej nie może spaść poniżej 0,5 m/s. Lakiernik nanoszący pokrycia powinien mieć maskę przeciwpyłową i okulary ochronne. Każde zabrudzenie skóry proszkiem powinno być zmywane wodą z mydłem. 

AKZO
KO-A00178

Parametry

Powłoka
Gruba Struktura
Satyna/Półpołysk
Kolor
Szary
Czas realizacji
Dostępne "od ręki" realizacja 1-2 dni robocze
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Wczytywanie...